Nová generácia nabíjačky ejoin PORTY je tu! Prichádza s vymeniteľnými konektormi a GPS modulom

uw-file10

Aj s našou sieťou ejoin GO robíme Vaše presuny po Slovensku jednoduchšie. Už čoskoro si budete môcť voziť so sebou parádnu multifunkčnú nabíjačku ejoin v kufri Vášho auta. Vďaka nej budete mať vždy poruke najrýchlejšie možnosti nabíjania!

Pomaly ukončujeme posledné fázy testovania novej generácie prenosnej nabíjačky ejoin PORTY, ktorú si už čoskoro budete môcť zakúpiť nielen na našom e-shope! Oproti prvej generácii dostáva množstvo zaujímavých funkcií, ktoré zásadným spôsobom rozširujú jej možnosti využitia.

S nabíjačkou ejoin PORTY využijete maximálny dostupný nabíjací výkon za každých okolností. Podporuje nabíjanie výkonom až 22 kW cez 3-fázy s možnosťou jednoduchej regulácie pomocou tlačidla priamo na tele nabíjačky.

Zvoliť si môžete:

  • 10 A (7,4 kW),
  • 16 A (11 kW),
  • 20 A (13,8 kW) alebo
  • 32 A (22 kW)

Veľkou výhodou nabíjačky ejoin PORTY je, že disponuje vymeniteľnými káblami. Priamo v balení budú 4 rôzne konektory pre najčastejšie spôsoby nabíjania. Či už potrebujete nabíjať doma zo štandardnej zásuvky, na chalupe z 3-fázovej zásuvky alebo na verejnej nabíjacej stanici, ejoin PORTY zvládne každú z týchto situácií.

V balení nájdete:

  • Konektor pre 1-fázovú zásuvku s maximálnym odberom 16 A
  • Konektor pre 3-fázovú zásuvku s maximálnym odberom 16 A
  • Konektor pre 3-fázovú zásuvku s maximálnym odberom 32 A
  • Konektor Typ-2 pre nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach s maximálnym výkonom 22 kW (32 A)

Výmena konektorov je veľmi jednoduchá a bezpečná. Zvolený konektor stačí do nabíjačky zasunúť a utiahnuť. Systém v ejoin PORTY automaticky deteguje pripojený typ konektora a sám zvolí najlepšie nastavenie, ktoré môžete ľubovoľne upraviť.

Bezpečnostný prvok vás nepustí do nesprávnej voľby. Pre konektor s maximálnym odberom 16 A softvér nedovolí nastaviť vyšší nabíjací výkon, na aký je dimenzovaný.

Ďalšou kľúčovou funkciou ejoin PORTY je zabudované GPS a online funkcie s možnosťou pripojenia na backend a mobilnú aplikáciu. Pomocou mobilnej aplikácie je okrem iného možné nastavovať nabíjací výkon v ešte presnejších hodnotách po jednotkách ampérov na škále od 6 do 32 A.

Zabudované GPS s podporou backendu ocenia najmä prevádzkovatelia vozových parkov či zamestnávatelia, ktorí svojim zamestnancom poskytli elektromobil ako firemné auto. S touto funkciou je totiž možné sledovať všetky dôležité informácie o nabíjaní. A to čas, objem odobranej elektrickej energie či lokalitu nabíjania.

Následne je možné tieto nabíjania filtrovať, generovať mesačné výpisy a firma môže preplácať svojmu zamestnancovi náklady na elektrickú energiu využitú na nabíjanie firemného auta.

Druhá generácia nabíjačky ejoin PORTY sa dostane do predaja na prelome druhého a tretieho kvartálu tohto roka.